×

Pomoc Zdalna

Windows Server 2019

SERCE SIECI

Niezależnie od tego czy posiadasz jeden wiekowy serwer, czy więcej spiętych w domenie, czy dopiero się przymierzasz do zakupu, oferujemy nasze całe kilkunastoletnie doświadczenie aby Ci pomóc. Zarządzanie serwerami jest jednym z podstawowych elementów naszej najważniejszej usługi jaką jest Obsługa Informatyczna Firm. Być może w Twojej sytuacji:

  • nie masz serwera w ogóle, ale będzie Ci potrzebny bo wymaga tego nowe oprogramowanie,
  • słyszałeś, że serwer zapewni Ci większe bezpieczeństwo danych,
  • wiesz, że bez serwera praca w sieci na wielu stanowiskach jest albo niemożliwa, albo niebezpieczna czy nieoptymalna,
  • Twój dotychczasowy serwer osiągnął wiek emerytalny i trzeba go zastąpić nowym,
  • potrzebujesz konsultacji w zakresie sprzętu, oprogramowania czy licencji,
  • chcesz się dowiedzieć czy Twoje dane są bezpieczne, czy kopie zapasowe są wykonywane,

W każdym z wymienionych przypadków chętnie Tobie pomożemy. Być może potrzebujesz usługi "pod klucz"? Wtedy na podstawie analizy Twojej sytuacji, u Ciebie na miejscu zaproponujemy najlepsze rozwiązanie w dostępnym budżecie, opowiemy Tobie o tym ludzkim językiem, dostarczymy sprzęt, skonfigurujemy i przetestujemy, a Ty otrzymasz kopertę z hasłami bądź dokumentację powykonawczą.

Jak działamy?Twój sukces jest równeż naszym

Znamy się na tym bo robimy to od kilkunastu lat!

Analiza potrzeb

Rozmawiamy z kierownikami działów, z pracownikami, analizujemy wymagania. Wsłuchujemy się w potrzeby, rozważamy możliwości. To też etap w którym powstaje koncepcja uzyskania funkcjonalności w ramach przewidzianego budżetu.

Dostawa

O nic nie musisz się martwić. Sprzęt i oprogramowanie dojedzie na czas. Współpracujemy z największymi dystrybutorami sprzętu IT. Posiadamy wieloletnie kontakty partnerskie z największymi markami branży IT. Większość sprzętu dociera w ciągu kilku dni.

Wdrożenie

Działamy wg ustalonego harmonogramu. Instalujemy sprzęt i oprogramowanie, łączymy z Twoją siecią, szkolimy pracowników. Tworzymy scenariusze testowe i finalne przekazujemy Tobie, Twoje nowe narzędzie pracy i osiągania lepszych wyników finansowych.

Dell, HPE, Fujitsu, Lenovo

Prosto z fabryki

Serwery dla naszych klientów najczęściej konfigurowanie i produkowane są wg naszej specyfikacji, którą przenosimy na produkcję za pomocą narzędzi dostarczanych przez poszczególnych producentów. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy priorytetem jest czas, staramy się dostępne w oficjalnej dystrybucji serwery doposażać na miejscu. Bezpieczeństwo naszych klientów jest priorytetem, dlatego 100% sprzętu pochodzi z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych bądź fabryk, a wszystkie gwarancje są realizowane w Polsce/Europie przez autoryzowane serwisy poszczególnych producentów.

Produkcja serwerów na zamówienie trwa od 1,5 do 6 tygodni w zależności od producenta lub/i dostępności komponentów. Poza dłuższym czasem oczekiwania, prawie zawsze jest to najbardziej optymalny zakup, gdyż jako klient płacisz jedynie za to co jest Ci w danym serwerze jest potrzebne. Bardziej zaawansowane rozwiązania praktycznie zawsze są zamówieniami do produkcji. 

Zamówienia do produkcji serwera to również najlepszy sposób na uzyskanie dobrej ceny zakupu. Mamy tu większe pole manewru.

TOP