×

Pomoc Zdalna

OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM

Pewny partner biznesowy

24 lata w IT robi różnicę

Tak, od ponad 24 lat prowadzimy obsługę informatyczną firm, czy jak kto woli outsourcing IT. Jako jedyni w regionie możemy pochwalić się stałymi umowami trwającymi nieprzerwanie ponad 20 lat. Tak trwałe umowy to również wyczyn na skalę światową. Aby uzyskać takie rezultaty potrzeba nie tylko kompetencji, wiedzy i doświadczenia, ale również wiele umiejętności współpracy w szerszym zakresie. Razem z naszymi klientami tworzymy zespół zaprzyjaźnionych ludzi rozumiejących siebie nawzajem. Bardzo często pomagamy w czasie i zakresie wykraczającym zapisy umowy. Takie jest SYSINFO i do takiej firmy zapraszamy.

doświadczenie

Jesteśmy partnerami wszystkich czołowych marek takich jak np. Dell, HP, Lenovo, Fujitsu dostarczających sprzęt taki jak komputery, serwery, monitory czy urządzenia zewnętrzne, ale również łączy nas partnerstwo z markami sprzętu przeznaczonego do stricte profesjonalnego użytku, takimi jak Fortinet czy Cisco. Do tego kolejne marki dostarczające oprogramowanie takie jak Microsoft, ESET, InsERT, itd. Wieloletnia współpraca z czołowymi markami w branży IT powoduje, że znamy sprzęt i oprogramowanie, które wdrażamy u naszych klientów. Zawsze proponujemy sprawdzone, działające i stabilne rozwiązania. Nigdy nie eksperymentujemy u naszych klientów. Szanujemy Twoje pieniądze.

Zaangażowanie

Jakość przede wszystkim. Rozumiemy biznes naszych klientów, szanujemy ich pieniądze. Zawsze dostarczamy najlepszą możliwą jakość w dostępnym budżecie. Branża informatyczna zmienia się szybciej niż każda dowolna inna. To wymaga od nas ciągłego zaangażowania w studiowanie zmian, tendów oraz nabywanie wiedzy o rozwiązaniach, które dopiero za jakiś czas będą wdrażane, dlatego swobodnie i przede wszystkim kompetentnie poruszamy się w technologiach IT na rzecz naszych klientów.

Uwaga skupiona na Twoim Biznesie

Twoja sytuacja

Jeżeli czytasz ten tekst, to zapewne oczekujesz zmian w zakresie informatyki Twojej firmy. Trafiłeś do nas bo:

 • nigdy wcześniej nie miałeś umowy na obsługę informatyczną, ale słyszałeś że to bardzo ciekawe rozwiązanie
 • masz dość szukania informatyków po sklepach komputerowych,
 • informatyk którego zatrudniasz wydaje się niekompetentny, niedyspozycyjny albo nie nadąża za rozwojem Twojej firmy,
 • informatyk którego zatrudniasz stracił Twoje zaufanie,
 • informatyk którego zatrudniasz kosztuje Ciebie zbyt wiele,
 • masz co prawda dział IT w siedzibie głównej, ale potrzebujesz partnera tam gdzie będzie blisko Twojego oddziału,
 • dotychczasowa firma obsługująca Twoje IT w taki czy inny sposób przestała Ci odpowiadać,
 • zdajesz sobie sprawę, że świat jest coraz bardziej niebezpieczny i potrzebujesz sprawdzonego partnera,
 • słyszałeś wiele dobrych opinii o SYSINFO.

Niezależnie od Twoich problemów z IT, jesteśmy w stanie Ci pomóc je trwale rozwiązać.

Twoje oczekiwania

Ludzie, gdy zapytać czego by chcieli najczęściej nie do końca wiedzą, ale za to znakomicie wiedzą czego nie chcą. Podpowiemy czego możesz od nas oczekiwać:

 • kompetentnych specjalistów IT zarówno w zakresie sprzętu, oprogramowania jak i konsultingu IT,
 • specjalistów IT rozumiejących potrzeby Twojego biznesu, stosujących sprawdzone rozwiązania,
 • specjalistów IT z interdyscyplinarną wiedzą, pracujących z klientami z różnych branż,
 • kompleksowego dostawcy sprzętu komputerowego, sieciowego, serwerów, oprogramowania, który doradzi, dostarczy i obejmie gwarancją
 • dostępności wtedy kiedy tego potrzebujesz,
 • elastyczności we wpółpracy (żadne korporacyjne sztywne, nieżyciowe narzucane zasady),
 • zawsze sympatycznej atmosfery, zadowolenia Twoich pracowników.

Dbamy o to, aby nasi specjaliści poza kompetencjami IT na najwyższym poziomie potrafili być również normalnymi ludźmi z którymi Twoi pracownicy będą chcieli chętnie nawiązywać kontakty. Ludzie którzy się lubią pracują razem zdecydowanie lepiej.

Umowa - zrób dobrze swojej Firmie

Strażak czy pragmatyk?

Firmy które spotykamy na swojej drodze możemy podzielić na dwa odmienne obozy. W pierwszym jak się domyślasz rządzi "strażak IT", który reaguje na zdarzenia, które się niestety już wydarzyły i który szuka pomocy u swojego dobrego znajomego "Pana Przypadek" - a to znajomy znajomego, a to szwagier, a to pierwszy wolny sklep komputerowy. Pan Przypadek ma znacznie szersze kompetencje, bo zajmuje się planowaniem w IT, bezpieczeństwem, rozwojem, zgodnością z prawem, itd.  

Drugi - pragmatyk zdaje sobie sprawę, że awarie były, są i będą bo to jest konsekwencja postępu technicznego, ciągłego wprowadzania zmian w sprzęcie z którym mamy kontakt. Pragmatyk wie, że informatyka w jego firmie to najczęściej być, albo nie być. Pragmatyk wie, że stała umowa na obsługę informatyczną to jego polisa bezpieczeństwa pozwalająca mu spać spokojnie.

Jeżeli traktujesz informatykę w swojej firmie poważnie, bo jesteś świadomym przedsiębiorcą, który zdaje sobie sprawę z zagrożeń i paradoksalnie szans jakie niesie otaczający świat, to będziesz oczekiwał stałej, stabilnej współpracy. Jesteśmy firmą dla której od ponad 20 lat głównym celem działalności jest kompletna obsługa IT innych firm. Realizujemy to w formie umowy ze stałym miesięcznym abonamentem.

Co Ci daje Umowa?

 • gwarantowane czasy reakcji na występujące problemy - najczęściej zajmujemy się Twoimi sprawami od ręki,
 • stałą kwotę miesięcznego abonamentu obejmująca wszystkie prace u Ciebie na miejscu oraz wykonywane przez nas zdalnie,
 • priorytetową obsługę wobec innych zleceń - nasi klienci to w 95% firmy z kórymi łączą nas wieloletnie umowy - nie obsługujemy "obcych" firm,
 • znaczną elastyczność czasową - najczęściej idziemy Ci na rękę, tak aby wykonać prace wtedy kiedy Ty najmniej to odczujesz,
 • planowanie działań w wygodnym dla Ciebie czasie,  
 • nielimitowaną pomoc pracownikom Twojej firmy - pracodawcy uwielbiają tą cechę umowy, Twoi pracowownicy dzwonią bezpośredno do nas,
 • bardzo szybką pomoc zdalną oprogramowaniem TeamViewer - kolejna rzecz uwielbiana przez pracowników - zdalny pulpit do ich komputerów,
 • "internetowe" ceny sprzętu IT który możesz kupić od nas bezpośrednio i który będziemy dla Ciebie utrzymywać, a ty zapomnisz o gwarancjach,
 • dostęp w ramach abonamentu do specjalistów w SYSINFO od Windows Server, Fortinet, Cisco, których pojedyncze roboczogodziny kosztują kilkaset zł,

Umowa abonamentowa daje nam jako SYSINFO możliwości spojrzenia na Twój biznes szerokim kątem i jednocześnie wybiegając w przyszłość po to aby Twoje zainwestowane pieniądze były wydane w możliwie najlepszy sposób. Można to zrobić jedynie pracując z wieloletnimi praktykami śledzącymi na bieżąco trendy w IT.

Czas na zmianę

Działajmy razem

Prawdopodobnie zdajesz sobie już sprawę że chciałbyś porozmawiać o naszej możliwej współpracy. Wierzymy, że to jedna z najlepszych rzeczy, która może się przytrafić Twojej firmie. Wiemy co mówimy. Naprawdę. Pewnie wyszłoby to podczas spotkania, nie mniej jednak musisz wiedzeć, że w ponad 20-to letniej karierze firmy SYSINFO, nie zdarzyła się nigdy sytuacja w której umowa na obsługę informatyczną została wypowiedziana przez naszego klienta z naszej winy. Jest to dla nas powód do dumy. Tak działamy. Zawsze po stronie klienta.

Skontaktuj się z nami w dowolnej formie, dane są dostępne w zakładce Kontakt. Odpiszemy, oddzwonimy, umówimy się na całkowicie niezobowiązujące spotkanie. Tu można tylko zyskać. Czekamy na Ciebie!

TOP