×

Pomoc Zdalna

Czym jest Firewall Następnej Generacji (NGFW)?

Firewalle Następnej Generacji filtrują ruch sieciowy organizacji przed zewnętrznymi zagrożeniami. Zachowując funkcje stanowych firewalli takie jak filtrowanie pakietów, obsługa VPN, monitorowanie sieci czy funkcje mapowania IP, NGFW posiadają również lepszą zdolność do identyfikowania ataków, złośliwego oprogramowania i innych zagrożeń.

Firewalle nowej generacji zapewniają organizacjom kontrolę aplikacji, zapobieganie włamaniom i zaawansowaną widoczność w całej sieci. W miarę rozwoju zagrożeń, tradycyjne zapory sieciowe pozostają w tyle narażając Twoją organizację na ryzyko. NGFW nie tylko blokują złośliwe oprogramowanie, ale udostępniają ścieżki przyszłych aktualizacji dając im elastyczność rozwoju z otoczeniem i ochronę w miarę pojawiania się nowych zagrożeń. Zapory nowej generacji, poprzez swoje funkcje filtrowania ruchu sieciowego są kluczowym elementem bezpieczeństwa sieci.

Gartner Magic Quadrant

Fortinet został uznany za jednego z liderów wśród 18 dostawców uwzględnionych w raporcie Gartner Magic Quadrant dotyczącym zapór sieciowych za rok 2019.

Statystyki Gartnera

Gartner to niezależne przedsiębiorstwo analityczno-badawcze założone w 1979 roku w USA specjalizujące się w zagadnieniach strategicznego wykorzystania technologii oraz zarządzania technologiami. Gartner działa w 100 krajach i zatrudnia ponad 8.800 pracowników, w tym 1.200 analityków i 600 konsultantów. Gartner dostarcza wiedzę niezbędną do podejmowania decyzji dotyczących technologii informacyjnych.

W Twoim zasięgu?

SYSINFO jest partnerem Fortinet od lat. Urządzenia Fortinet nie są sprzedawane "z półki", dlatego, że wymagają specjalistycznej wiedzy jak prawidłowo dobrać same urządzenia, licencje i co równie ważne jak prawidłowo wdrożyć i utrzymywać.

Zapewniamy wsparcie przedsprzedażne, właściwy dobór urządzeń do Twoich obecnych i przyszłych potrzeb w określonej perspektywie czasowej, wdrożenie i późniejszą administrację.

Fortinet w swoim portfolio posiada wiele urządzeń i opcji. Zapoznaj się z porównaniem w jednym pliku PDF:  https://www.fortinet.com/content/dam/fortinet/assets/data-sheets/Fortinet_Product_Matrix.pdf

 

TOP