×

Pomoc Zdalna

Konsulting

Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę ze znaczenia technologii w biznesie. Technologie dają przewagę konkurencyjną, obniżają koszty, a często wręcz biznes bez nowoczesnych technologii nie ma sensu istnienia.

Na zlecenie Microsoft Instytut Ipsos MORI wykonał badanie "Nowoczesne IT w MŚP 2017", które wskazuje, że 86% małych i średnich firm jest przekonanych, iż technologie informatyczne pozwalają zaoszczędzić czas w pracy oraz usprawniają różne procesy biznesowe w ich firmach. Przedsiębiorca oczekuje, że konsultant pomoże mu w optymalizacji, modernizacji czy rozbudowie infrastruktury IT, zredukuje koszty utrzymania czy opracuje plan bezpieczeństwa IT w otoczeniu stale rosnących zagrożeń.

Konsultant musi poza oczywistą wiedzą stricte techniczną posiadać wiele innych kompetencji. Musi potrafić słuchać, analizować, wyciągać właściwe wnioski, a także działać nieszablonowo. Musi być komunikatywny, kompetentny, interdyscyplinarny.

Firma SYSINFO działa w branży od 20 lat, a w tym czasie przeprowadziliśmy dziesiątki, setki różnorodnych wdrożeń, modernizacji, planów itd. Na bieżąco utrzymujemy informatykę w firmach z którymi łączą nas stałe umowy. Najczęściej są to umowy kompleksowej obsługi, więc na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za każdy element związany z IT naszych klientów.

Nasza praca jako konsultantów to oczywiście projektowanie, wdrażanie i konsultowanie, ale również poddawanie ocenie tego co już zostało zrobione, albo tego co jest właśnie robione w formie Nadzoru IT.

Zapraszamy do współpracy w zakresie Konsultingu IT jeżeli:

  • planujesz nowe wdrożenia
  • planujesz modernizację
  • napotkałeś problem, który pomożemy Ci rozwiązać
  • chciałbyś zweryfikować stan Twojego bezpieczeństwa informatycznego
  • chciałbyś się dowiedzieć o nowoczesnych technologiach dla Twojego biznesu
  • potrzebujesz niezależnego eksperta
  • potrzebujesz podobnie jak w budownictwie, Nadzoru IT
TOP