×

Pomoc Zdalna

Ponad 24 lata na rynku robi różnicę!

Tak! Od 1999 roku niezmiennie profesjonalnie zapewniamy pełną obsługę informatyczną naszym wieloletnim klientom. Jesteśmy firmą, która powstawała w czasie, kiedy większość społeczeństwa słyszała o Internecie jak o pewnej ciekawostce, która dociera do Polski. Czasy komputerów w obudowach ala "kość słoniowa" :), to czasy pamięci kupowanych na megabajty, to czasy kiedy Pentium III 800MHz był kosmicznym luksusem.

Od tamtych równie ciekawych czasów sporo minęło, a dziś odpowiednik tamtego Pentium III, za tą samą kwotę jest 12000% (tak, dwanaście tysięcy procent) szybszy! Przez te wszystkie lata pracując z klientami uczyliśmy się rozumieć ich potrzeby, uczyliśmy się razem współpracować na najwyższym poziomie, bo zadowolenie naszych klientów było, jest i będzie zawsze naszym priorytetem!

To wszystko składa się na doświadczoną firmę śledzącą zmiany w sprzęcie i oprogramowaniu informatycznym z wypracowanym modelem współpracy z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami. Firmę która jest wiarygodnym i solidnym partnerem zarówno w czasie kiedy zapewniamy bieżącą obsługę informatyczną, jak i wtedy kiedy nasi klienci oczekują od nas wizji, projektu i wdrożenia rozwiązań spełniających obecne potrzeby, jak i te które się pojawią w kolejnych latach.

Nasi klienci cenią nas za kompleksowe podejście do informatyki w ich firmach. Mamy wypracowany model w którym w zasadzie wszystkie potrzeby informatyczne trafiają do SYSINFO, by dalej być podejmowanymi, dyskutowanymi i realizowanymi. Zapewniamy obsługę end-to-end niezależnie od stopnia skomplikowania potrzeby IT. Posiadamy oprogramowanie dzięki któremu jesteśmy w stanie często w ciągu kilku minut zdalnie pomóc pracownikom naszych klientów przy pomocy zdalnego pulpitu niezależnie gdzie się znajduje komputer z problemem. Czy to będzie biuro, czy handlowiec w samochodzie na trasie. Wspieramy wszystkie komputery, ale również co nieoczywiste - telefony czy tablety

Poza kompleksowymi usługami IT dostarczamy również sprzęt i oprogramowanie informatyczne. Budujemy od podstaw serwery Dell, HP, Fujitsu dopasowane do potrzeb naszych klientów i w określonym budżecie. Zamawiamy, dowozimy, wymieniamy komputery, drukarki, a stary sprzęt odwozimy do utylizacji zwracając klientowi potwierdzenie.

Jesteśmy w zakresie obsługi informatycznej firmą kompletną, zdolną podjąć najtrudniejsze zadania, jak i gotową na wyzwania!

Zapraszamy do kontaktu - może czas zrobić porządek z informatyką w Twojej firmie, a może czas na zmianę dotychczasowego serwisu?

DANE KONTAKTOWE
SYSINFO Sławomir Babiński
Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
Biuro D2.03
Górki 3A, 82-500 Kwidzyn
tel. +48 55 646 44 88
email: biuro@sysinfo.pl

DANE DO FAKTUR
SYSINFO Sławomir Babiński
Górki 3A, 82-500 Kwidzyn
NIP: PL5811503223
Konto: 50 1020 5558 1111 1077 0940 0005

FORMULARZ KONTAKTOWY

TOP