×

Pomoc Zdalna

Oprogramowanie InsERT

InsERT jest krajowym liderem wśród producentów oprogramowania komputerowego dla małych i średnich firm (pod względem liczby sprzedanych licencji). Od początku działalności zostało sprzedane ponad 700 tys. licencji, wspierając swoimi systemami blisko 400 tys. przedsiębiorstw. Pojedyncza licencja programów InsERT umożliwia jednoczesną pracę na wielu stanowiskach, co oznacza, że codziennie na systemach Insertu pracuje kilkaset tysięcy użytkowników.

InsERT to programy przyjazne dla użytkowników. Producent stara się, aby spełniały ich oczekiwania, były intuicyjne i proste w obsłudze, a jednocześnie zawierały wszelkie funkcje, jakich wymaga się od systemów sprzedaży, księgowych, finansowych czy kadrowo-płacowych. Systemy InsERT skierowane są do menedżerów, kadrowych, samodzielnych księgowych, biur rachunkowych, właścicieli sklepów, hurtowni, sieci handlowych, firm produkcyjnych z własną siecią sprzedaży i wielu innych użytkowników.

Produkty InsERTu, tworzone przez zespół kilkudziesięciu doświadczonych programistów, są cenione za:

 • intuicyjność i prostotę obsługi,
 • bogatą funkcjonalność,
 • niezawodność,
 • fachową opiekę przed- i posprzedażną ze strony dystrybutorów i dyplomowanych serwisantów,
 • profesjonalne porady konsultantów w ramach ogólnej i specjalistycznej pomocy technicznej,
 • bieżące aktualizacje uwzględniające zmiany prawne i sugestie użytkowników,
 • wysoką jakość za przystępną cenę.

Programy są doceniane przez przedsiębiorców, organizacje branżowe i media. Potwierdzają to również liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty, które regularnie przyznawane są w prestiżowych konkursach, ostanie chociażby z 2019 roku:

 • "Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich, kategoria „Najlepszy producent oprogramowania dla handlu" (Hurt i Detal)"
 • "Marka Dekady"
 • Turbina Polskiej Gospodarki – wyróżnienie w kategorii Najlepszy Produkt dla MSP (Gazeta Finansowa)

Systemy InsERT są nie tylko najczęściej wybierane przez polskie firmy. Decyzją MEN stały się również standardem nauczania w szkołach średnich o profilu ekonomicznym.

Od wielu lat jesteśmy Partnerem firmy InsERT. Posiadamy w ciągłej sprzedaży kompletną ofertę tego producenta. Programy dostępne są "od ręki" lub najpóźniej następnego dnia roboczego. W kryzysowych dla naszych klientów sytuacjach, jak chociażby zakończenie 45-cio dniowego okresu testowego i wstrzymanie działania programu, oferujemy dostarczenie klucza produktu w ciągu 1-2 godzin.

Oprogramowanie InsERT jest nieustannie aktualizowane, zarówno jako dążenie do doskonalenia produktu poprzez eliminowanie błędów, ale także poprzez dodawanie nowych funkcjonalności.

W ramach "Abonamentu na Ulepszenia" otrzymujesz znacznie więcej:

 • aktualizacje wymagane przez zmiany handlowo-podatkowe,
 • nowe funkcje dodawane we wszystkich wersjach, które pojawią się podczas trwania aktywnego Abonamentu,
 • pakiet dodatkowych funkcji dostępnych wyłącznie w Abonamencie (m.in. program sam zaciąga dane dane kontrahenta z bazy GUS i uzupełnia odpowiednie pola, pozwala tworzyć i wysyłać pliki JPK zgodnie z obowiązującymi wymogami),
 • możliwość aktualizacji programu natychmiast po ukazaniu się nowej wersji.

Nasi klienci mogą bezpośrednio z programu, lub wchodząc na stronę: https://market.insert.com.pl/ zakupić Abonament na Ulepszenia do dowolnego programu InsERT. Jeżeli nie jesteś naszym klientem, a chciałbyś nawiązać współpracę, to prosimy o wcześniejszy kontakt w tej sprawie.

Potrzebujesz oprogramowania i wdrożenia? Zapoznaj się z naszą ofertą!

TOP